Co dál?

Ahoj kamarádi, máme Masopust ,za chvilku budou Velikonoce, pak prázdniny, potom Vánoce a zase dokola a já tu ani nevystavil co se na vás letos chystá..

Vzhledem k tomu, že jsme byli vloni opravdu produktivní ( Vznikl Faust,Král Karel , Pinocchio) a to nejsme financování z žádných zdrojů kromě těch vlastních, chtěli bychom mít letošek klidnější.

Už jsme letos vyrobili loutky do videoklipu, který bude mít brzo křest, takže se pak dozvíte víc. Dále jsme vytvořili výpravu a loutky k pohádce Zlatá ryba , kterou připravuje Ilegumova divadelní společnost. Loutky a výpravu vytvořil Tomáš Běhal.

Nyní nás čeká naše premiéra a to konkrétně pohádka pro Jablonecké muzeum skla a bižuterie. Pohádka má pracovní název „O velkém čaroději“ premiéra 20.května na tvrzi Kristiánov. Pohádku budeme i dále hrát.

 

Přelom července srpna je opět ve znamení Jiráskova Hronova kde by naše duo Tom Podrazil a Tom Běhal měli mít opět svůj seminář, budeme informovat popřípadě potvrdíme 😉

A na podzim chystáme pohádkovou pohádku, která je ještě tajná, ale už padají návrhy jako 3 zlaté vlasy, Otesánek… takže klidně jestli máte nápad na pohádku , tu vaši oblíbenou , napište!