O nás

Divadlo TOY MACHINE o.s. – loutková představení pro děti i dospělé!!!

Divadlo Toy Machine se zaměřuje na loutkové a objektové divadlo. V našich představeních vám budeme před zraky rozehrávat obyčejné předměty denní potřeby, ale zároveň se vždy rádi odpíchneme od tradičního přístupu. Česká republika byla velkou loutkovou velmocí, kdy se nad loutkami přemýšlelo a my bychom byli rádi, kdyby jsme se k tomu zase mohli  vrátit. Loutkové divadlo nemusí být jen pro děti, proto naše pohádky jsou často dělané pro různorodého diváka a baví se na nich děti i dospělí. Některé pohádky hrajeme několik let a přibývají další. Pořádáme kreativní dílny, kdy si může každý vyrobit svoji loutku.

Přejeme příjemný zážitek.

MgA.Tomáš Běhal

Tomáš Běhal

Loutkoherec, režisér, dramaturg, propagátor loutky a statutární předseda Toy machine o.s.

 

Narodil jsem se 28.8.1987 ve Dvoře Králové nad Labem.

A už jako malý jsme si rád hrál. Proto studium na loutkové katedře nebylo žádné překvapení. Více…

Tomáš Podrazil

Loutkoherec, hudebník, zástupce statutárního předsedy Toy Machine o.s.

Narozen 22. srpna 1987 v Hradci Králové.  Absolvent alternativní a loutkové katedry na DAMU v Praze v ročníku doc. Marka Bečky.  Momentálně kromě divadla studuje mediální studia na Fakultě sociálních věd na UK v Praze. Na svém kontě má režie představení jako O Šetkovi, Dešťové víly atd.

Pavel Heřmann

Scénograf, odborník na dramatické hry a kreativní dílny, loutkoherec a hospodář Toy Machine o.s.

Narozený dne 17.3.1990 v druhém největším městě České republiky, v Brně. Nyní student Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, na Divadelní fakultě obor Dramatická výchova. Více…